מיי-טיפול - וואטסו, חבילות ספא לזוגות, טיפולים לשיפור איכות החיים

ספא בוטיק ייחודי וקליניקה בקיבוץ גונן בצפון, מטפלים עם וותק וניסיון למעלה מ 30 שנה, חבילות ספא, טיפולים במים ומוצרי forever

מי אנחנו

יפית ומעין

יפית ומעיין אוחנה, זוג נשוי, מטפלים ביחד כבר יותר מ- 25 שנה, בעלי ותק וניסיון למעלה מ 28  שנים בתחום.

בואו להכיר אותנו ואת הספא הייחודי "mytipool", שנבנה כאן בקיבוץ גונן שבגליל העליון.

אנו עוסקים בטיפול באמצעות מים בשילוב טכניקות נוספות, ומאמינים בביטוי "נפש בריאה בגוף בריא".

זוהי דרך החיים שבה בחרנו ודרך המטופלים שלנו אנו מגשימים בכל יום את הרצון לאחד ולקשר בין כל רבדי האדם – גוף, נפש, רוח. דרך המטופלים שלנו, אנו מגשימים את התובנה שרובד נפשי מחוזק ומאוזן – שומר על הרובד הפיזי מאוזן ולהיפך, ולכן ההתייחסות היא לאדם כמכלול ולא לסימפטום או הבעיה.

מאחורינו ניסיון רב בכל הקשור לעבודה בתחום  המים-  ב 1989 הקמנו  את "יפית – המרכז ללימוד שחיה, שיקום ופעילות גופנית במים". הבריכה  נוהלה ועבדה תחת סטנדרטים גבוהים במיוחד תוך שמירה על אווירה מיוחדת, אישית ומקצועית והקפדה על התאמת טיפול ייחודי לכל לקוח. המרכז נחשב בשיאו למצליח והגדול בירושלים – עבור פעילות גופנית במים לנשים ושחיית תינוקות ופעוטות.

ב- 1995, התרחבנו ופתחנו בריכה טיפולית, המתאימה לפעילות שיקומית באמצעות הידרותרפיה ולראשונה השתמשנו בתכונות המים החמים (בטמפ' של 34.5 מעלות) ככלי המקדם ריפוי, ביצוע תרגילים רפואיים והשלמה לפיזיותרפיה. במרכז זה טיפלנו בתינוקות, ילדים ומבוגרים המתמודדים עם חוסר אונים גופני, הפרעות בתפקוד המוטורי, השכלי והרגשי ושיפרנו מיומנויות יומיומיות.

ב 2007 עשינו שינוי דרסטי, עזבנו את ירושלים ובאנו לקיבוץ גונן, השלו והפסטורלי, אשר בגליל העליון, במשך 3 שנים נסענו לעבוד בירושלים. ב 2010 הקמנו בגונן את ספא טיפולי מיוחד mytipool (מיי טיפול), המקום משלב את כל הניסיון הידע והמומחיות שצברנו עד היום.

ספא mytipool הוא מקום אינטימי, מזמין ואישי – שבו תוכלו להתנסות באופן חד פעמי או קבוע בחוויה המרגיעה והשונה כל כך של טיפול במים. הספא כולל בריכה טיפולית מחוממת לטמפ' של 34.5 מעלות, ספא צמוד, חדר עיסוי ומרפסת מפנקת להרגעות.

במיי-טיפול תוכלו לקבל טיפול במים אישי או זוגי, לבלות עם חברות וחברים וליהנות מטיפולי ספא כגון רפלקסולוגיה ועיסוי (מסג') ותוכלו אף להגיע לסוף שבוע רגוע – ספא עם לינה – וכל זה כחלק מחופשה מפנקת בצפון.

במהלך השנים התמקצענו בשיטות טיפול שונות, טיפולים רטובים וטיפולים יבשים. אנו בעלי תעודות שונות במקצועות המים: ספורט לאצ"מ, הידרותרפיה, וואטסו, האלוויק, הדרכת שחיה, שחייה לתינוקות, הצלה, מפעלי בריכות מוסמכים מדריכים לסטאז'רים של מקצועות המים. במקצועות היבשה: קרניו-סקראל, רפלקסולוגיה, קניזיו- טייפינג, פאלם-תרפי – (רפואה משלימה בתחום הנפש), רייקי, פרחי באך, קניסיולוגיה חינוכית, אקסס בארס ומגישי עזרה ראשונה.

מיי-טיפול - וואטסו, חבילות ספא, טיפולים ומוצרים לשיפור איכות החיים © 2018
mDesigns Innovations Ltd.
עסקים חושבים תוכנה אתרים ואפליקציות
תפריט ראשי
דילוג לתוכן